Prosinec v ZŠ I.

Před Vánoci se u nás objevil nový kamarád – králíček Bobísek. Je to náš mazlík a okamžitě se stal naším největším miláčkem.

Adventní kalendář nám každý den přinesl vánoční úkol a čas do Vánoc nám tak utíkal rychleji.

Plná třída čertů a andělů plnila čertovské zkoušky a také přišel Mikuláš s malou sladkou nadílkou.

V rámci dne otevřených dveří proběhly vánoční dílničky a my jsme vyráběli vánoční dekoraci na stůl.

Nejdůležitějším dnem je však vánoční besídka pro rodiče, kterou jsme celý měsíc pilně nacvičovali a celé představení mělo velký úspěch.

Stihli jsme také navštívit loutkové divadlo a byli jsme na bubenickém koncertu.

Poslední školní den jsme si udělali vánoční pohodičku s cukrovím, kafíčkem a punčem, a dokonce přišel i Ježíšek.

Mgr. et Mgr. Jana Kadavá